A może wesele zimą?

Piękna zimowa sceneria w błękicie i kryształkach lodu, cudownie komponująca się z suknią Panny Młodej zdobioną pięknymi kamieniami, a wszystko spójnie zaaranżowane…..
Czy jest tutaj Para Młoda, która marzy o takim niezwykłym ślubie i pięknej sesji ślubnej, w zimowej scenerii? A może do sesji dodać pięknego konia i sanie, otaczający Was puszysty śnieg i płatki śniegu, swobodnie spadające na Wasze twarze, wpatrzone w siebie z gorącymi emocjami…..tutaj Wasza fantazja może ponieść fotografa w niecodzienną stylizację.

Wesele zimową porą, to jest to!

Co przemawia za ślubem w zimie?

Nie tylko piękna sceneria, magiczny czas i bajkowy błękit. Organizacja Wielkiego Dnia o tej porze roku, ma również zalety w formie finansowej.

O ile w sezonie weselnym letnim, ciężko zgrać termin, jeżeli chcecie zaplanować wesele w przeciągu pół roku, o tyle w sezonie zimowym, podwykonawcy i sale weselne dysponują wolnymi terminami. Macie możliwość wyboru, najbardziej odpowiedniego terminu i godziny. Nawet najbardziej rozchwytywani podwykonawcy mają w tym czasie wolne grafiki. Do tego również ceny usług są znacznie korzystniejsze.

Sprzyjająca pięknu aura…..zima kojarzy się z baskiem świec i przyjemnym ciepłem. Wesele może nabrać przy tym niezaprzeczalnie oryginalności, bo przecież pierwszy taniec może odbyć się w blasku świec, a obiad z racji wcześniejszego ściemnienia się, może stać się ekskluzywną kolacją w oprawie świec….
Wyjątkowy zimowy ślub….
Kiedy już się rozmarzyliście, to warto też podkreślić, że zimowy ślub niesie ze sobą inne wyzwania, niż ten standardowy letni…
Zimnoooooo… zimą jest zimno, również pogoda nie koniecznie musi utrzymać się w bajkowym klimacie. Pamiętajcie również, że planując swoją uroczystość w datach Świat Bożego Narodzenia lub Sylwestra, ceny mogą być wyższe, niż w zwykły zimowy „ weekend”, a podwykonawcy w tym okresie mają również pełne ręce roboty.

Jedno jest pewne! Zimowy ślub może być równie piękny!