Wy macie marzenia...
My nadajemy im formę!

 

Nazywam się Marzena Krawczyk i kocham prawdziwe piękno, elegancję i prostotę w jednym.

Jestem Certyfikowaną Konsultantką Ślubną od 2019 roku, Absolwentką ekskluzywnego szkolenia „Perfekcyjny Konsultant Ślubny” oraz „ Koordynator Weselny” w Akademii GLAMOUR EVENT.

Zaangażowanie i wyzwanie to cechy, które towarzyszą mi w codziennej pracy Konsultantki. Jestem marzycielką, która w swojej pracy stawia na estetykę i detale, trzymając rękę na pulsie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Kocham ludzi i czerpię od nich pozytywną energię, która mnie napędza. Potrafię słuchać, dlatego odpowiadam na potrzeby moich Młodych Par, ubierając ich słowa w harmonijną, spójną całość, tworząc wspólnie z nimi, ich Jedyny, Najpiękniejszy Dzień w Życiu.

Prywatnie jestem mamą 4 cudownych dzieci i partnerką najwspanialszego mężczyzny, ale też absolwentką kryminologii, pasjonatką literatury Hołysta. Kocham piesze wędrówki szlakami gór Polski.

 

Kim jest Konsultant Ślubny?

 

Każda uroczystość jest inna, bo każda Para Młoda ma inne marzenie co do tego wyjątkowego Dnia.
Tutaj z pomocą przychodzimy MY i z Waszych marzeń, szyjemy Wasze realizacje, tak aby już zawsze Wasze wspomnienia były najpiękniejsze.

Dbam o każdy detal, organizując i koordynując Dzień Zaślubin. Jestem doradcą, konsultantem i koordynatorem Waszej ceremonii. Jako Konsultantka Ślubna tworzę uroczystości, nadając każdemu z ważnych szczegółów odpowiednią rangę. Ślub w stylu glamour, a może boho? Każdy z nich ma swój piękny i niepowtarzalny charakter, który w odpowiedni sposób wyeksponowany, stanowił będzie spójną całość. To Wy decydujecie o najważniejszych aspektach, a ja je dla Was zrealizuję.

Z wyjątkową dbałością o szczegóły, z pasją i zaangażowaniem tworzymy dla Was unikatowe uroczystości „szyte na miarę”. Specjalizujemy się w weselach tematycznych, plenerowych zarówno ekskluzywnych jak i przygotowywanych pod z góry zadany budżet.

Wkładamy całe serce w to co robimy. Pracujemy efektywnie a przy tym dyskretnie. Przez cały czas pozostając Waszymi dobrymi doradcami podpowiadającymi sprawdzone, najlepiej dobrane do Waszej uroczystości rozwiązania.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela od A-Z.

Każda Para Młoda ma swoją wizję Dnia Zaślubin. W końcu to wyjątkowy dzień i wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Dzień Ślubu kojarzy się z wielką pompą i ogromnym przedsięwzięciem, ale może to być również eleganckie przyjęcie w gronie najbliższych, w pięknym kameralnym miejscu.
Każde Wasze marzenie postaramy się spełnić w najdrobniejszym calu, tak aby zamienić je w Wasze piękne wspomnienia.

Koordynacja Dnia Ślubu.

Usługa idealna dla Pary Młodej, która decydując się na nią, zapewnia sobie spokój oraz komfort, że wszystko jest pod kontrolą i zostanie perfekcyjnie dopilnowane.
W dzień ślubu zasługujecie na to, aby móc cieszyć się i przeżywać emocje, które będą Wam towarzyszyły. Radość dzielenia się tymi szczególnymi chwilami z najbliższymi, powinna być nie zakłócona. Pozostałą częścią organizacyjną, zajmę się ja.

Mistrz Ceremonii

Mistrz ceremonii, inaczej nazywany celebrantem, to osoba, która poprowadzi ceremonię Waszego ślubu. To potoczna nazwa, którą znajdziecie w ” słowniku”. Ja jednak wolę, kiedy Para Młoda widzi we mnie osobę, która w Dzień  Uroczystości  celebruje z Wami Waszą miłość, przekazując słowami Wasze uczucie i przeżywając razem z Wami chwile wzruszeń, jednocześnie dając Wam poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Oferta „na ostatnią minutę”

Nie chcecie, lub nie możecie czekać dwa lata na Waszą uroczystość? Chcielibyście przyspieszyć maksymalnie jej czas?

Ta opcja jest możliwa, jednak wymaga dużego zaangażowania, podwójnej pracy, wolnego czasu i ogromu cierpliwości. Jako Konsultantka przeprowadzę Was przez ten proces, odciążając z ogromu pracy. Pozostanie Wam przyjemność przygotowania do ceremonii i celebrowanie chwili.

Ślub i wesele w plenerze

Marzenie wielu Par Młodych. Daleko od zgiełku wielkiego miasta, gdzie słychać śpiew ptaków, szum drzew, a gra skrzypiec jeszcze mocniej wzrusza…..
Przysięganie sobie miłości w magicznym miejscu, to początek pięknej, wspólnej drogi.

Częściowa organizacja ślubu, oferta szyta „na miarę potrzeb”

Nie chcecie wypuszczać wszystkiego z rąk, ale zdajecie sobie sprawę, że organizacja wesela to ogromne przedsięwzięcie? Podzielmy się pracą. My zajmiemy się najtrudniejszymi elementami weselnej układanki, Wam pozostawiając elementy najważniejsze.

Ślub symboliczny, humanistyczny, stylizowany

Ślub symboliczny, to ceremonia, która ma charakter osobisty i staje się tym samym niezwykłą uroczystością. Jej ceremonia odnosi się do Waszego charakteru, Waszej wizji, Was samych. Kulminacyjnym momentem jest składana przez Was przysięga, której słowa przygotowane są przez Was samych i płyną prosto z serca. Towarzyszą jej często rytuały ślubne, które stanowią spójną całość z motywem ślubnym.

Jeżeli nie do końca wiecie, jaką koncepcję chcielibyście obrać, chętnie wspomogę Was ciekawą inspiracją.
Symbolem mogą być świece, listy miłosne, zasadzenie wspólnie drzewa, ale istnieje pełna dowolność. Tutaj panuje zupełna elastyczność. Wy decydujecie o stroju, motywie, wypowiedzianej przysiędze, czy towarzyszącej ceremonii muzyce.

Pomogliśmy wielu

Inspiracje

Wesele o zapachu i kolorze lawendy.

Kolor roku 2022 to Veri Peri, ten kolor fioletu pięknie wygląda w kompozycjach florystycznych i ślubnych bukietach.

W przyszłym roku, szykują mi się piękne śluby.  Jednym z nich jest wesele z hiszpańską nutką. Ponieważ moja Para Młoda, pracuje i na stałe mieszka w Hiszpanii, wiec powierzyła mi organizację tego dnia od A-Z. To będzie ślub i wesele z hiszpańskim charakterem.

Druga Para Młoda to fani fioletu i luźnego klimatu boho.

Fiolet i boho cudownie wkomponuje się w wesele w stylu lawendy i wrzosu, czyli wesele w stylu prowansalskim.

Już czuję ten prowansalski klimat, zapach wrzosu i lawendy z dużą dawką romantyzmu.

Dekoracje na miejsce zaślubin. Ważny element Waszego Wielkiego Dnia.

TAK TAK i jeszcze raz TAK. Para Młoda zwykle skupia się na dekoracji miejsca weselnego. To tam znajdują się kwiaty, tablice, świece, ścianka, napisy ledowe, strefy chillout, tworząc spójnie piękne klimatyczne miejsce. Co jednak z miejscem zaślubin? Jestem pewna, ze to miejsce jest godne Waszej uwagi. Postaram się przedstawić Wam kilka alternatyw do wystroju miejsca zaślubin. Niektóre miejsca pewnie będą wymagały większego nakładu finansów, ale przy odrobinie sprytu, małym kosztem również można uzyskać piękny efekt.

Plan wesela. Agenda dnia uroczystości i jej przygotowanie.

Kilkugodzinna uroczystość weselna mija w zawrotnym tempie, a jej przygotowanie zajmuje mnóstwo czasu. Każdy akcent musi być dopięty na ostatni guzik. Właśnie dlatego, aby niczego nie zapomnieć i ograniczyć stres, warto przegotować harmonogram wesela odpowiednio wcześnie.

Dzień zaślubin to jeden z najważniejszych dni i chociaż Para Młoda czeka na niego i odlicza dni, to jednak niesie ze sobą sporą dawkę stresu. Istnieje wiele spraw, które w umiejętny sposób należy zorganizować i zsynchronizować ze sobą w jedną kilkugodzinną całość. Pewne punkty dnia są obowiązkowe, takie jak pierwszy taniec, tort czy oczepiny. Para Młoda chce uatrakcyjnić ten dzień niespodziankami, więc trzeba wszystkie punkty poukładać, tak aby zapanował ład i aby goście weselni nie przegapili żadnego ważnego momentu.

Oryginalne atrakcje weselne

Atrakcje weselne, to często punkt numer 1, w przemyśleniach Pary Młodej, który ma sprawić, aby goście byli pod wrażeniem i aby dzień ślubu został w ich pamięci na długo. Każda Para Młoda chce, aby goście w tym dniu byli zadowoleni i aby bawili się wyśmienicie.

Ważne, aby wybrać mądrze i spójnie, bo jest z czego wybierać.

 

 

 

 

 

 

 

 

Trendy 2022!.

Trendy ślubne 2022.

Już za chwilę wejdziemy z radosnym przytupem w 2022r. Moje Pary Młode, razem ze mną pracują nad ich uroczystością ślubno-weselną. Co będzie na topie? Mogę już na początku tego artykułu zdradzić, że klasyka standardowo się obroni😊

 

 

 

Ślub i wesele w plenerze, marzenie Par Młodych.

Ślub w plenerze stał się coraz bardziej popularny i bardziej dostępny dla Młodej Pary, niż wcześniej. Są miejsca, które w swojej ofercie posiadają właśnie ślub w plenerze, co znacznie ułatwia jego organizację. Oczywiście macie możliwość zorganizowania ślubu w każdym miejscu, jakie Wam się podoba, jednak polana w lesie, z dala od np. prądu, jest dużo większym wyzwaniem.
W tym wpisie skupię się na ślubie w plenerze przy restauracji. O co powinniście się zatroszczyć i na co zwrócić szczególną uwagę.

A może wesele zimą?

Piękna zimowa sceneria w błękicie i kryształkach lodu, cudownie komponująca się z suknią Panny Młodej zdobioną pięknymi kamieniami, a wszystko spójnie zaaranżowane…..
Czy jest tutaj Para Młoda, która marzy o takim niezwykłym ślubie i pięknej sesji ślubnej, w zimowej scenerii? A może do sesji dodać pięknego konia i sanie, otaczający Was puszysty śnieg i płatki śniegu, swobodnie spadające na Wasze twarze, wpatrzone w siebie z gorącymi emocjami…..tutaj Wasza fantazja może ponieść fotografa w niecodzienną stylizację.

Wesele zimową porą, to jest to!

Kim jest Wedding Planner?

Perfekcyjna Pani Sali weselnej.

Znane filmy amerykańskie pokazują wedding plannera, który przygotowuje dla Pary Młodej piękne ślubne plenerowe kreacje. Wesele z wielką pompą, pełne wzruszeń i toastów, z przepychem brudno-różowego różu w stylu glamour.

Tak widziany jest nasz zawód w oczach Par Młodych. Kim naprawdę jest Konsultant Ślubny?

Dokumenty niezbędne do uroczystości

Zanim przystąpicie do zawarcia związku małżeńskiego, należy dokonać formalności. Żeby do uroczystości mogło dojść, należy skompletować, złożyć i otrzymać wszystkie niezbędne dokumenty.
Można zawrzeć różne formy ślubu i do każdego należy się formalnie przygotować.